Kariéra

Česká realitní kancelář  REAL ASSISTANT group s.r.o.,

působící na trhu nemovitostí  od roku 2006, přijme do svého

kolektivu kolegu/kolegyni na pozici - realitní makléř/ka

pro Prahu a Středočeský kraj.

Nabízíme Vám uplatnění v oboru, ve kterém dominuje především obchodní činnost. Tato činnost je velmi dynamická a různorodá, z větší části probíhá v terénu. Vy, jako realitní makléř budete komunikovat s vlastníky nemovitostí, projednávat podmínky prodeje/pronájmu, ověřovat právní i faktický stav těchto nemovitostí, které budete následně nabízet zájemcům o prodeje/pronájem.

Nepožadujeme zkušenosti z oboru, ale je potřeba mít chuť učit se novým věcem.

Práce realitního makléře je dobře ohodnocena, díky této profesi si můžete splnit životní sny a finančně se zabezpečit, záleží pouze na Vašich výkonech.

Pracovní náplň:
- zprostředkování prodeje, pronájmu nemovitosti všeho druhu
- aktivní přístup při vyhledávání nových obchodních příležitostí
- pravidelný kontakt s vlastníky nemovitostí a s poptávajícími klienty

- vedení a zpracování databáze nemovitostí a klientů
- prohlídky nemovitostí

- poradenství v oblasti realit
- smluvní uzavírání obchodních případů
- jednání s úřady, popřípadě i advokáty, nebo notáři

- sebevzdělávání v oboru, spolupráce s ostatními makléři

Požadujeme:

- poctivost, pracovitost, svědomitost

- kvalitní vyjadřovací a komunikační dovednosti
- samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

- asertivitu

- trestní bezúhonnost

- reprezentativní vystupování
- SŠ/VŠ vzdělání

- komunikační znalost AJ výhodou
- výhodou pracovní zkušenosti v oblasti nemovitostí a obchodu (není podmínkou)

Nabízíme:

- výše výdělku 25.000 až 120.000 Kč (provize 65 % z realizovaného obchodu)

- zajímavé zaměstnání v příjemném kolektivu

- flexibilní pracovní dobu
- zázemí a know-how společnosti
- pravidelné školení
- služby právníka společnosti

Nástup možný ihned.
Jedná se o práci na živnostenský list.

Těšíme se na Vás!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail:

Artem Ignatok
+420 774 720 752
ignatok@realassiatnt.cz
Rumunská 690/15, 120 00 Praha 2
www.realassistant.cz
REAL ASSISTANT group, s.r.o.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Hledejte nemovitosti

Zadaným podmínkám vyhovuje: 43 nabídek

Rychlý kontakt

 Mobil:      774 720 752

Aktuality

19.03. 2013

Exkluzivní smlouva může usnadnit prodej bytu. Pozor na podvodníky

Momentálně sice není úplně vhodná doba na prodej nemovitosti, ale některé prodávající tíží finanční situace, nebo se prostě například zděděné nemovitosti chtějí zbavit. K prodeji můžete využít například internetové stránky a o vše se postarat sami, nebo si prodej zařídit přes realitní kancelář. Pak nastává otázka, jestli s realitní kanceláří uzavřít exkluzivní smlouvu, či nikoli.
19.03. 2013

Ceny bytů budou klesat ještě v příštích dvou letech

Minulý rok ceny bytů a pozemků klesaly. Podle analýzy Komerční banky budou ceny bytů pokračovat v poklesu ještě v dalších dvou letech. To je dobrá zpráva pro kupující, ale horší pro prodávající. Za dva roky by měly ceny mírně vzrůst.