ZpětÚvodní strana » Nemovitosti Benešov » Dům, vila Benešov » Prodej dům, vila Benešov » Prodej samostatný rodinný dům Benešov » Prodej chaty k trvalemu bydlení na vlastním pozemku o velikosti 398 m2, 35 km od Prahy,obec Čtyřkoly

Prodej chaty k trvalemu bydlení na vlastním pozemku o velikosti 398 m2, 35 km od Prahy,obec Čtyřkoly

Prodej chaty k trvalemu bydlení na vlastním pozemku o velikosti 398 m2, 35 km od Prahy,obec Čtyřkoly

Kontakt na makléře

Obrázek není k dispozici.

Artem Ignatok

774 720 752

kontaktovat makléře

Prodej chaty 3+1+veranda na vlastním pozemku o velikosti 398 m2, 35 km od Prahy,obec Čtyřkoly

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

Cena: 999.000,- Kč
(za nemovitost)+ provize RK 50.000 Kč
Lokalita: Čtyřkoly, Benešov, Středočeský
Stav nabídky:rezervováno
Číslo:3930
Typ reality: Samostatný rodinný dům - Dům, vila

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně prodej chaty s číslem evidenčním na pozemku o rozloze 398 m2. Zastavěná plocha je 59 m2, zahrada 336 m2. Chatu lze úžívat celoročně: voda ze studny, wc, vana, plynový sporák, topení/teplá voda - plynový kotel+radiátory, kanalizace. Konstrukce chaty: 1 podlaží - cihla, 2 podlaží - dřevo, cihla, omítky. Dispozice chaty: 1 podlaží - velká garáž s dílnou, 2x komora, další komora, přístřešek na skladování dříví, 2 podlaží - schodiště, zasklená veranda, koupelna+wc, kuchyňka, malý obývací pokoj, 2x pokoj. Chata se nachází na kopci, za chatou je pole. Zhruba 100 m vzdušní čarou se nachází jezdecký areál Čtyřkolak (ideální na sport i rekreaci, pro děti i dospělé). Příjezdová cesta - dlážděná, přímo k chatě. Vlaková stanice - 300 m vzdušní čarou, na okraj Prahy 20 minut autem.

Máte zájem o tuto nemovitost? Artem Ignatok Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Hledejte nemovitosti

Zadaným podmínkám vyhovuje: 1 nabídka

Rychlý kontakt

 Mobil:      774 720 752

 e-mail:

Aktuality

19.03. 2013

Exkluzivní smlouva může usnadnit prodej bytu. Pozor na podvodníky

Momentálně sice není úplně vhodná doba na prodej nemovitosti, ale některé prodávající tíží finanční situace, nebo se prostě například zděděné nemovitosti chtějí zbavit. K prodeji můžete využít například internetové stránky a o vše se postarat sami, nebo si prodej zařídit přes realitní kancelář. Pak nastává otázka, jestli s realitní kanceláří uzavřít exkluzivní smlouvu, či nikoli.
19.03. 2013

Ceny bytů budou klesat ještě v příštích dvou letech

Minulý rok ceny bytů a pozemků klesaly. Podle analýzy Komerční banky budou ceny bytů pokračovat v poklesu ještě v dalších dvou letech. To je dobrá zpráva pro kupující, ale horší pro prodávající. Za dva roky by měly ceny mírně vzrůst.

© 2021, Real assistant s.r.o. – všechna práva vyhrazena | RB reality

Mapa stránek